Mazowiecki Instytut Kultury

Zapraszamy do sklepiku internetowego Mazowieckiego Instytutu Kultury! Dzięki witrynie www.mazowieckaksiazka.pl mogą Państwo zamówić interesujące książki i płyty naszego wydawnictwa bez wychodzenia z domu. W sklepiku można zakupić publikacje o kulturze, sztuce, tradycji i historii Mazowsza i Warszawy podzielone na serie wydawnicze: Mazowiecka Akademia Książki, Tradycja Mazowsza. Przewodniki subiektywne, Odkrywanie Tradycji Mazowsza, Tradycje Kulinarne Mazowsza, a także książkę z płytą CD dla dzieci Mazurek, czteropłytowe wydawnictwo Chopin Multimedialny oraz publikację Folklor Puszczy Białej. Niektóre z tych pozycji dostępne są tylko w naszym sklepiku. Zapraszamy!

POLECAMY

mazurek-120x120 Mazurek to prosta opowieść o małym Fryderyku Chopinie i jego muzyce. Opowieść słowami, dźwiękami i kolorami. Prozą i piosenką. Baśniowa i jednocześnie prawdziwa. Z nutą melancholii i dowcipna. Z Mazowsza, a jednocześnie – ze świata. I mali, i duzi czytelnicy dowiedzą się z niej nie tylko, kiedy i jak urodził się Fryderyk, jakich miał rodziców i ile sióstr, co mówili o nim jego nauczyciele, kiedy zaczął komponować, gdzie spędzał wakacje, i jak dorósł ...

 

 

 

chopinplyta-120x120

 

 

Wydawnictwo multimedialne Fryderyk Chopin prezentuje życie, twórczość i epokę słynnego kompozytora. Album dostępny w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i francuskiej.